CSS Template
Ознака

дрога

(ФОТО)Запленети 48 килограми дрога – приведени тројца дилери од с. Дебрешете

Полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција - Сектор за недозволена трговија со дрога, оружје и опасни материи, ОВР Прилеп и Одделот за специјални полициски операции во координација со ОЈО Прилеп вчера (04.09.2020) околу 20…