CSS Template
Ознака

фудбалерки

ЖФК Деспина Прилеп се зацврсти на врвот од табелата

ЖФК Деспина Прилеп -ЖФК Атлетико 6:0(1:0) Стрелци: Катерина Милеска хет-трик, Јана Чубриноска (2 гола) и  еден гол постигна Јована Ѓорѓијоска. ЖФК Деспина Прилеп во рамките на 4 коло ја  остварени четврта победа по ред и со тоа се…