ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

ВНИМАТЕЛНО: Водата за пиење на неколку јавни чешми е неисправна за употреба

124

 Водата, од мерното место, локален водоснабдителен систем Ореовец – јавна чешма сред село – водоводна мрежа,  л.в.с. Плетвар – јавна чешма – водоводна мрежа, Плетвар – крајпатна чешма „Че„ – водоводна мрежа, с. Лениште – јавна чешма сред село – водоводна мрежа и л.в.с. Беловодица – двор – водоводна мрежа,  не одговара за употреба, информираат од Општина Прилеп 

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе