ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Гентерм Прилеп вработува 200 општи работници. Обезбеден превоз и храна.Просечна исплатена плата на оператор изнесува 26.000 ден

2.357

Реномираната компанија Гентерм Прилеп има потреба од 200 општи работници. Заинтересираните своите апликации за вработување да ги достават во  Агенција за вработување (Битола ).

Просечна исплатена плата на оператор изнесува 26.000

Компанијата обезбедува Превоз и Храна

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе