ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Гентерм Прилеп вработува 200 општи работници. Обезбеден превоз и храна.Просечна исплатена плата на оператор изнесува 30.000 ден

3.318

Реномираната компанија Гентерм Прилеп има потреба од 200 општи работници. Заинтересираните своите апликации за вработување да ги достават во  Агенција за вработување (Битола ).

Просечна исплатена плата на оператор изнесува 30.000

Компанијата обезбедува Превоз и Храна

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе