ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Стариот пат Велес – Градско затворен поради асфалтирање

152

Авто мото сојузот на Македонија со известување за привремен прекин на сообраќајот на стариот пат Велес – Градско: Во однос на објектот „Рехабилитација на Регионален пат Р1102, делница Велес – Градско“, ве известуваме дека поради вградување на асфалтен слој (асфалтирање), на ден 18.09 до 23.09.2023год, ќе биде затворена за сообраќај делницата Велес – Градско во периодот од 08:00 – 18:00 часот.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе