ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Малолетно девојче нападнато од соученички во Прилеп

82

На 22.05.2024 во 14.55 часот во ОВР Прилеп, П.С.(50) од Прилеп пријавил дека по завршување на часовите, во близина на „Бизнис центар“ во Прилеп, неговата малолетна ќерка била физички нападната од неколку нејзини соученички. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе