ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Микросам вработува двајца електро-техничари. Пријавување на тел: 048 400 100  и  075 226 411 или на email: [email protected]

118

Микросам има потреба од вработување на Електро-техничари – 2 работни позиции. Кандидатите треба да имаат познавање од шеми за инсталации, работа со мерни инструменти, поврзување на сензори, електро мотори и останато тековно одржување.

Обeзбедени се превоз и храна.

Сите заинтересирани кандидати може да се пријават на телефонските броеви 048 400 100  и  075 226 411 или на email: [email protected]

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе