ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Победа со триумф за прва лига против Саса!

166

Во дербито Победа триумфираше кај Каменица Саса со 1-2. Прилепчани поведоа преку Бојан Спирковски во првиот дел, а потоа истиот фудбалер погоди и за 0-2. Дарко Алексовски од пенал намали на 1-2.

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе