ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Поевтинуваат бензините и екстра лесното масло за домаќинство

74

Малопродажната цена на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-98 од полноќ се намалува за 1,00 денар, а на ЕУРОСУПЕР БС-95 и на Екстра лесното масло за домаќинство на (ЕЛ-1) за 0,50 денари по литар.

Новата цена на ЕУРОСУПЕР БС – 95 ќе биде 80,00 денари, ЕУРОСУПЕР БС – 98 ќе се продава за 82,00, Екстра лесното 1 (ЕЛ-1) за 67,50, а ЕУРОДИЗЕЛ БС (Д-Е V) и натаму ќе чини 69,00 денари за литар.
Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе