ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Полицијата синоќа лиши од слобода две лица кај кои е пронајдена марихуана

118

Синоќа во 23:45 часот на ул„Прилепски бранители“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода Г.Ј.(40) од Битола затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана. По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Само половина час подоцна ,утрово, во 01:15 часот на ул.„Егејска“ во Прилеп, полициски службеници на ОВР Прилеп го лишиле од слобода О.Т.(31) од Прилеп затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана. По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок , информираат од МВР

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе