ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Поради дефект не функционира бројот 193

11

Бројот 193  на ТППЕ Прилеп поради дефект НЕ Е АКТИВЕН.
Доколку имате потреба јавете од ТППЕ Прилеп го доставуваат телефонските броеви 112 или 192!

„Се надеваме на побрзо решавање на овој проблем и отстранување на дефектот„- посочуваат во своето соопштение од од ТППЕ Прилеп .

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе