ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Празнична автомобилска глетка за уживање – Tuning Car Show Прилеп 2022 (ВИДЕО + ФОТО)

Изложба на автомобили во центарот на Прилеп!

777

Во центаорт на Прилеп , на булеварот Гоце Делчев , посетителите на овогодинешното автомобилско шоу имаа можност да видат голем број на автомобили , различни , брзи , олд тајмери, спортски ….секојдневни и несекојдневни.Tuning Car Show Прилеп 2022 имаше што да понуди и нормално за една таква изложба сите ги искористија своите телефони за фотографија повеќе.

Оваа традиција повторно се враќа помеѓу прилепчани , автомобилско шоу во кое уживаат сите , од младо до старо , сите во центарот на Прилеп со нетрпение ги исчекуваа и звуците на изложените автомобили за да ја видат и нивната моќ.

Тимот на Радио Пела и овој пат ви ја доловува атмосферата од овој настан , погледнете во продолжение.

 

 

 

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе