ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Празнично за својата публика и фанови – Само на добро нека е – нов хит на Филип Николоски(ВИДЕО + ФОТО )

Убав хит и певлива песна - Само на добро нека е !

795

На својот 23-ти роденден но и за големиот празник 11 Октомври , прилепчанецот Филип Николоски за својата публика и фанови им ја подари  “Само на добро нека е “ , неговата нова  певлива и хит песна. За музиката и аранжманот се погрижи Рубин Димкоски , текстот е на Душко Темелкоски а видео записот од песната е дело на Фан Продукција – Зоран Пилоски.Во продолжение уживајте и само на добро нека е !

 

 

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе