ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Презакажана вонредната седница на Советот на Општина Прилеп

212

По најавата за одржување на 22 рата Вонредна седница на Советот на Општина Прилеп за в сабота 11 ти февруари, денеска, експресно, истата, беше пролонгирана и презакажана со изменет дневен ред.

Советот на Општина Прилеп, седницата која има вонреден карактер за да се донесе одлука за помош на настраданото население од катастрофалниот земјотрес што се случи на 6 ти февруари во Турција и Сирија, ќе ја одржи на ден 13.02.2023 година (понеделник) со почеток во 12,00 часот, со следниот предлог на:

  

           Д Н Е В Е Н   Р Е Д

  

  1. Предлог – Одлука за доделување на хуманитарна помош за настраданото население од катастрофалниот земјотрес во Република Турција и Сириска Арапска Република (Сирија).
Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе