ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Припадниците на полицијата на вежба за боево гаѓање

20

Утре, (26.05.2023 ) петок,  на место викано „Леково”, прилепско, во периодот од 08.00 до 16.00 часот ќе се спроведе боево гаѓање од страна на припадниците на полицијата .

Се замолуваат граѓаните да бидат претпазливи и да не се движат во дадениот временски период на тоа подрачје,информираат од  (Сектори за Внатрешни работи) СВР Битола

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе