ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Се издава опремена канцеларија во центарот на Прилеп (ФОТО)

288

Се издава опремена канцеларија во строгиот центар на Прилеп на цветната улица до кафеаната Стара чаршија. Дуќанот беше користен како адвокатска канцеларија, а се состои од претсобје и канцелариски простор, погоден е за  административна, адвокатска, консултантска и  друга интелектуална дејност за работа со странки.  Телефон за контакт и информации 070587878.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: