ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

СЕ ПРОДАВААТ 12сет НИВИ (вкупна површина 6 ha) ВО с.КОРЕНИЦА (Кривогаштни).Тел: 078 923 944

959

СЕ ПРОДАВААТ 12сет НИВИ

ВО с.КОРЕНИЦА (Кривогаштни).

Тел: +398 78 923 944

(вкупна површина на нивите е 6 хектари и се на различни локации

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе