СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template

СЕ ПРОДАВА ОБРАБОТЛИВА НИВА, 11 декари, СО ПРИСТАПЕН ПАТ, на АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА, во блзина на индустриската зона, кај с.Селце, Прилепско- Тел: 070/ 208 492

474

НИВАТА Е НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ПОГОДНА ЗА

  • фармерство
  • изградба на стопански објект
  • одгледување земјоделски култури
  • изградба на викендичка ,со пристепен пат
    • ИНФО : 070/ 208 492
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе