ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Страшно невреме уништи се во земјоделието во Охрид – низ видео и фотографии

741

Страшно невреме во Охрид . Град со големина на топче од пинг понг уништи се’ во земјоделието.( уништи се во земјоделските култури во Општина Дебрца )

Ливче не остана здраво, вели земјоделецот…

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе