ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Утре, петок, без електрична енергија повеќе населени места

764

Утре, петок, 04.08.2023 без електрична енергија во период од 9 и 30 до 14 и 30 часот ќе бидат:

с.Оревоец, с.Плетвар, с.Беловодица, с.Никодин, с.Ракле, с.Радобил, Каменолом Теракота, Маврово асфалтна база, Соро Промет.

 

 

 

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе