ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Физички ја нападнал сопругата со дрвен предмет – а жена, пак, својата малолетна ќерка

250

Вчера, на 17.07.2023, во ОВР Прилеп било пријавено дека 56-годишна прилепчанка со употреба на дрвен предмет била физички нападната од сопругот С.П. од Прилеп. А, истиот ден , 39-годишен маж од Прилеп пријавил дека неговата поранешна сопруга Б.Д. физички ја нападнала нивната малолетна ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на настаните , информираат од Сектор за внатрешни работи Битола

 

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе