ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Физичкото насилство стана секојдневие!

206

На 15.11.2023 во 11.30 часот во ОВР Прилеп, М.И. пријавил дека во населба „Тризла“  бил физички нападнат од три лица. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

На 15.11.2023 во 15.50 часот во ОВР Прилеп, 63 – годишна прилепчанка пријавила дека била физички нападната од нејзиниот син. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.
На 15.11.2023 во 20.10 часот во ОВР Прилеп, А.К.(42) од Прилеп пријавил дека неговиот малолетен син бил физички нападнат од двајца малолетници, кои му се заканиле со остар предмет. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.
Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе