ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Два случаи на физичко насилство пријавени во Прилеп

402

За два дена, два случаи на физичко насилство пријавени во ОВР Прилеп:

На 22.08.2022 во ОВР Прилеп, 33-годишна жена од Прилеп пријавила дека била физички нападната од нејзиниот сопруг О.З.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

На 21.08.2022 во ОВР Прилеп, В.А.(76) од Прилеп пријавил дека околу 13.00 часот на ул.„Беровска“ во Прилеп бил физички нападнат од неколку лица .Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе