ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

„Гореше„ Прилеп по победата на Победа – низ фотографии и видеа во најфудбалскиот град

521

Победа по четири години се врати во првата лига! Фудбалерите и Прилепчани,навивачката група Мајмуни  не ја криера радоста (ФОТО и ВИДЕО)

 

https://www.facebook.com/1352318035/videos/pcb.3159320121050903/799129857726228

https://www.facebook.com/1352318035/videos/pcb.3159320121050903/963452824372794

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе