ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Лашкоска: Кога имаше можност најмногу да му помогне на Прилеп, Сугарески ја направи најголемата штета

532

Пратеникот Ане Лашкоска од ВМРО-ДПМНЕ преку видео изјава потенцира дека Горан Сугарески тогаш кога имаше можност да направи нешто за Прилеп, тој му ја направил најголема штета на градот.

„Горан Сугарески е продолжение на приказната Илија Јованоски, значи прочитана приказна. Прочитана приказна заради тоа што и едниот и другиот како и раководството на партијата од која што потекнуваат се синоним за не работа“, посочува Лашкоска во изјавата.

Целата изјава на следниот линк:

 

https://www.facebook.com/okprilep/videos/294596469145053

 

 

 

 

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе