ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Македонија снежна

Првиот снег - низ фотографии

630

Снегот што денска ја зафати нашата држава создаде ги претвори туристичките места во снежна зимска бајка!

Уживјте во Македонија снежна!

Фотографите се од Пониква ,Пелистер и  Крушево,објавени на facebook профил

Снег денеска врнеше и на Попова Шапка и Маврово !

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе