ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

МОРА ДА СЕ ПОГЛЕДНЕ – Моќен видео запис за македонскиот Супермен (ВИДЕО + ФОТО )

Супермен - Виктор Апостоловски

239

Не победи за изборот за Евровизија но Виктор Апостоловски направи моќен видео запис за неговиот Супермен. Суперменска , разиграна , певлива и хитовски настроена музичка композиција која сите генерации секако дека ја потпевнуваат. Супер ритам атрактивен видео спот кој заслужува да се погледне секогаш. Музиката и аранжманот е на Владимир Дојчиноски Дојчин кој заедно со Виктор Апостоловски се погрижија и за текстот а за самиот видео и аудио едит на видео записот на песната е на Виктор Апостоловски во соработка со Creatix Production – Битола.

Во продолжение и музичкиот хит Супермен , погледнете.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе