ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Најдоброто стенд ап комеди шоу во Прилеп – 90 минути одлична забава со комичарот Бојан Велевски (ВИДЕО + ФОТО )

НАЈДОБРИТЕ ФОРИ ОД 10 ГОДИНИ СУПЕР КАРИЕРА НА ВЕЛЕВСКИ

267

Утре со почеток во 20 часот во центарот за култура Марко Цепенков , комичарот Бојан Велевски кој е по потекло од Прилеп ве очекува на одлична забава во неговите “пеколни” 90 минути стенд уп комеди шоу , ” BEST OF COMEDY NIGHT “.Побрзајте ,  за карта повеќе но и за моменти за уживање , утре во 20часот со најдобрите фори од 10 години и преку 400 настапи на Бојан Велевски.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе