ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Ново слатко задовлоство доаѓа од Витаминка – бонбониерата “Sorry” и се’ Ви е простено

157

Режисерката на “Сестри”, македонскиот филм, кандидат за Оскар оваа година – Дина Дума, го режираше видео спотот за бонбониерата “Sorry” на Витаминка.

Директор на фотографија е Дејан Димески, во продукција на ПР Агенцијата Навигаторс.

Погледнете го спотот во продолжение:

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе