ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Опожарен автомобил во Прилеп

1.134

На 16.03.2022 во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.,,Јоска Јорданоски„ во Прилеп настанал пожар во патничко моторно возило „фолксваген„  со прилепски регистарски ознаки, сопственост на С.С.(37)
од Прилеп.

Пожарот бил локализиран од екипа од Територијалната противпожарна единица Прилеп, а увид извршила увидна екипа на ОВР Прилеп.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе