СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

АРМ

Славчо Кузманоски нови командант на касарната „Мирче Ацев“

Нов командант на артилериски баталјон  на првата пешадиска бригада во касарната „Мирче Ацев“ во Прилеп е потполковникот Славчо Кузманоски, досегашен заменик на командатот , потполковникот Ѓорѓи Василевски, кој денеска со воена свечаност му

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе