СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

дете

Семејна драма во Лажани: И го одзел детето и не сакал да ѝ го врати на мајката

Д.М.(36) од с.Лажани, општина Долнени, одбивал да постапи по донесеното судско решение за развод од Основен суд Прилеп (од 02.04.2021), во кое стои дека неговото малолетно дете целосно ѝ се доделува на чување, воспитување и делумно

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе