ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

Пела

Радио Пела е полн погодок во музичкиот свет (ВИДЕО + ФОТО)

Од народна до забавна , од промоција до светскиот музички пазар , од ден на ден Радио Пела "ита" кон својата публика, кон својата реалност, што поблиску до своите слушатели и уште поблизу до своите гледачи. Патем денешниот дигитален…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе