СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

фудбал Победа

Победа загуби од Тиквеш

Кавадарчани се радуваа во Прилеп, на освоените три бода, играјќи против Победа , во рамките на одложениот натпревари од 20. коло во Втората лига – Исток. Тиквеш триумфираа против ФК Победа со 0-1, со голот на Вареловски уште во 5.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе