СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template

(Видео и фото) Се продава нива 2 декари, со викендица, до „Бегова ливада“(прилепско) Тел: 070/ 259 654 и 071/242 517

1.701

Се продава нива, 2 декари, со викендица,

до „Бегова ливада“(прилепепско)

Тел: 070/ 259 654

         071/242 517

 

 

 

 

 

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе