ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Внимателно! Неисправна вода од неколку јавни чешми во населени места

185

Водата од мерното место  с. Волково, јавна чешма – водоводна мрежа, с. Прилепец јавна чешма – извор и с. Волково – крајпатна чешма Св.Спас – водоводна мрежа не одговара за употреба.- информираат од  Општина Прилеп и ги известува граѓаните  да бидат вниматели

 

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе