ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Водата од локалниот водовод во с. Алинци не е технички исправна за пиење

367

Општина Прилеп ги известува граѓаните дека водата од локалниот водовод во с. Алинци не е технички исправна за пиење. До обезбедување на здравствено исправна вода, водата за пиење од локалниот водовод во с. Алинци треба да се преврива во времетраење од 10 минути.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе