ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Возач удирл во дедо кој управувал велосипед и избегал

346

На 15.07.2022 во 19.50 часот било пријавено дека во Градската болница во Прилеп бил донесен В.Х. (72) од Прилеп кој, според пријавеното, се здобил со тешки телесни повреди во сообраќајна несреќа.

Имено, според пријавеното во ОВР – Прилеп,  на ул.“Динара“ во Прилеп патничко моторно возило удрило во велосипед, управуван од лицето В.Х., по што го напуштило местото на настанот.

Извршен бил увид од увидна екипа од Полициската станица Прилеп и се работи на целосно расчистување на случајот.

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе