ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Радио Пела  – Пелагонија на дланка!

 

Основач:
Гордана Цветаноска
Елизабета Филипоска

Главен и одговорен уредник:
Гордана Цветаноска

Веб дизајн:
м-р Горан Котевски

Редакција:
Гордана Цветаноска
Елизабета Филипоска
Никола Димески

Техничка поддршка:
Никола Димески
Христијан Пусоски

Надворешни соработници:
Диме Алексоски
Дарко Катушев
Михаела Петреска
Сотир Маркоски

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе