СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template

Контакт:

ТРД  РАДИО ПЕЛА ДООЕЛ

ул. “Браќа Моцаноски“ бр.40

Кривогаштани

 

Тел:048/550-745

076/408-303

075/235-665

 

radiopela@gmail.com

Локација на GOOGLE MAPS

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе