ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Возило излетало од патот Прилеп – Скопје кај кавадаречко Раец

997

 

 

Возило излетало од патот Прилеп – Скопје кај кавадаречко Раец, информираат од СВР Велес.

Според првичните информации добиени од портпаролот Биљана Ѓаковска,  најверојатно возилото се излизгало поради лизгава течност на патот, од товарно возило. (пишува МИА )

Засега, Сообраќајот наизменично се одвива по другата коловозна лента, додека трае увидот.

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе