ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Ги следеле со автомобил, па ги нападнале

1.623

На 24.05.2024 во 03.30 часот во ОВР Прилеп А.С.(19) од Прилеп пријавил дека заедно со уште едно лице со возило се упатиле кон Могилата на непобедените во Прилеп,  при што забележале дека  возило „пасат” постојано се движи зад нив. Кога пријавителот ја паркирал колата во паркот, од возилото „пасат“ излегле три лица и физички го нападнале. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе