ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Годишен концерт на ООМУ „Ордан Михајлоски Оцка“ Прилеп

81

Музичкото училиште ООМУ „Ордан Михајлоски Оцка“ Прилеп на 3 ти јуни  од 18 и 30 часот во големата сала на Центарот за култура „Марко Цепенков“ Прилеп. На концертот ќе учествуваат наградените ученици од сите класи од училиштето. Картите можат да се набават во Музичкото училиште.

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе