ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Го испрскал со спреј и му го зел паричникот

214
На 30.03.2024  во 17.15 часот во ОВР-Прилеп, В.М.(68) од Прилеп пријавил дека во зграда на ул.„бул.Гоце Делчев” од страна на едно лице, кое според пријавеното му било познаник, бил испрскан со спреј по што му го одзело паричникот во кој имало пари. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.
xxxxxx
На 30.03.2024 во 16.00 часот во ОВР  Прилеп било пријавено дека на ул.„Леце Котески”  М.И.(28) од Прилеп го нарушувал јавниот ред и мир со карање и викање по чл.4 од Законот за прекршоци против јавниот ред и мир. По документирање на настанот против истиот ќе следува соодветна пријава.
Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: