ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Крстески: Екипите на светиниколскиот турнир ќе имаат феноменални услови за надигрување (ВИДЕО + ФОТО)

Голем интерес за турнирот во мал фудбал - зголемен наградниот фонд

225

Се е подготвено за почетокот на уште едно фудбалско доживување на прилепската публика.Светиниколскиот турнир во мал фудбал од утре со извлекувањето на групите ги најавува натпреварите кои стартуваат од петок а ќе траат до 24 овој месец.Во нашата отворена програма РАДИО ШТО СЕ ГЛЕДА  гостуваше Александар Крстески од спортското здружение Марков Град 2022 кој уште еднаш ги покани љубителите на малиот фудбал во огромен број да присуствуваат на турнирот а во нашиот разговор ги претстави и новитетите воведени за уште поатрактивни дуели .Во продолжение и разговорот во целост.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: