ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Петарда во Прилеп

226

Победа беше немоќна да се спротивстави на фудбалерите на Силекс кои дојдоа до единаесетта победа во ПМФЛ, откако се радуваа на гостувањето кај Победа со 1-5 (0-2). Натпреварот од 24. коло  понуди два гола во првиот дел, а продолжението донесе уште  4 голови, 1 за домашните играчи и уште 3 за кратовчани. Победа со о

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе