ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Прекини во снабдување со електрична енергија во населени места и улици во Прилеп

209

Центарот за управување со кризи по добиена информација од ЕВН известува за прекини во снабдувањето со електрична енергија, четврток, 06.06. 2024  од 10 до 14 часот за населените места: с.Ракле, с.Никодин,Манастир Никодин, с.Топлица, како и за  корисниците на улиците: Велешка, Ѓорги Абаџиев, Дабнички Завој, Васил Главинов, Кобаш, Сремски Фронт, Богомила, Дојранска, од 9 до 15 часот. 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе