ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Прекин во снабдување со електрична енергија на повеќе улици во Прилеп в понеделник

95

Информација од Регионалниот центар за управување со кризи за прекин во снабдувањето со електрична енергија :

На 27.05.2024 год. ( Понеделник ) без ел. енергија во ЕЛС – Прилеп ќе останат следните улици од 11.00 ч. до 14.00 ч. : дел од Ул. Беласица , Ул. Киро Крстески Пларник , Ул. Д. Наредникот , Ул. Марко Цепенков и Ул. Манчу Матак.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе