ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Реакција на ОК ВМРО ДПМНЕ Прилеп

275

На прес конференцијата од советникот од редовите на СДСМ Дарко Герамитчиоски, реагираа од ОК на ВМРО ДПМНЕ, во која се вели:

СДСМ и официјално го проби секое дно. Во недостиг на идеи како да се биде опозиција на локално ниво, врз грбот на децата, една посебна категорија која имала и ќе има секогаш безрезервна поддршка од ВМРО-ДПМНЕ како партија која се грижи подеднакво за сите, свесно ја доведуваат јавноста во заблуда. Манипулациите и невистините искажани во денешната прес конференција, не се ништо друго освен јалов обид за лов на дневнополитички поени и ништо повеќе. Оваа кратка реакција е за да биде запознаена јавноста, а вие господа од СДСМ со таквото срамно однесување, не заслужувате ни три реченици како одговор!

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: